Jak pracujemy?

Jesteśmy elastyczni i wierzymy we wspólny wysiłek
 • Podczas naszej pracy dopasowujemy się do Twojego biznesu
  i branży, w której działasz. Pracujemy zawsze wspólnie, bo przecież nikt inny nie zna lepiej Twojej firmy niż Ty sam. Zaufaj nam, a pozwolimy Ci uniknąć wielu niepotrzebnych błędów. Twój internetowy biznes stanie na nogi i zacznie skutecznie działać!

 • Małe błędy, które kosztują wiele... Dzięki naszej pomocy przestają istnieć.

 • Nasze doświadczenie oraz wiedza z branży e-commerce pomogą Ci podjąć skuteczniejsze decyzje, a także oszczędzą czas i pieniądze.

 • Indywidualne podejście każdego z ekspertów

  Indywidualne podejście traktujemy poważnie, przygotowujemy się osobno dla każdego klienta!

  Wchodząc na Wasz pokład zawsze jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, poznając wcześniej specyfikę branży. Wiemy jednak, że tylko z Waszym udziałem zrealizujemy projekt w pełni dopasowany do Waszych potrzeb. Każdy projekt rozpoczynamy warsztatami opartymi o naszą autorską formułę, dzięki którym podejmujemy wszelkie strategiczne decyzje. Ostatecznym wynikiem naszych prac jest sprawnie działająca firma, która przynosi zyski. Pamiętaj, że korzystając z naszych usług decydujesz się na wspólną pracę. Warsztaty prowadzimy w minimum dwie osoby, pilnując by jedna z nich gromadziła na bieżąco efekty naszych wysiłków. 

 • Zarządzanie projektem i nadzór działań

  Dopilnujemy, aby twój sklep powstał przy udziale rzetelnych i sprawdzonych partnerów działających pod naszym nadzorem!
 • kampania_ecommerce-ikona-2x

 • Projekt rozpoczynamy zawsze od poznania Waszych możliwości finansowych – na tej podstawie wybieramy odpowiednią ścieżkę tworzenia Twojego e-commerce. Sposobów na budowanie skutecznego e-sklepu jest wiele. Począwszy od wyboru oprogramowania (SaaS vs. Open Source), przez UX i design (indywidualny projekt vs. gotowe szablony), a skończywszy na automatyzacji procesów, poprzez odpowiednie narzędzia czy dodatkowe funkcjonalności sklepu. Kluczowy jest wybór najlepszych podwykonawców, którzy poczują zarówno Wasz styl, jak i potrzeby Waszego klienta. W tej kwestii także służymy pomocą dopasowując odpowiednie firmy, które przekują naszą wspólną pracę koncepcyjną w działający e-commerce.  

 • Na tym jednak nie koniec – aby Twój sklep mógł skutecznie funkcjonować potrzebujesz jeszcze sprawdzonych partnerów, którzy pomogą Ci m.in. w działaniach marketingowych, czy logistycznych. My, jako estruktorzy w pełni zarządzamy procesem tworzenia Twojego sklepu, nadzorując wszystkich podwykonawców i partnerów, zwracając uwagę na jakość prac, przywiązanie do detali, czy terminowość. Jest to niezwykle istotne z punktu widzenia właściciela sklepu, ponieważ część błędów i niedociągnięć jest on w stanie spostrzec dopiero po jakimś czasie. 

 • Wsparcie biznesu i przekazanie wiedzy

  Razem z tobą tworzymy firmę i przekazujemy ci
  solidną dawkę praktycznej wiedzy!

  Zawsze dopasowujemy się do specyfiki Twojego biznesu i branży, w której działa Twoja firma. Podczas warsztatów wstępnych analizujemy Twoje potrzeby oraz obszary wiedzy, które wymagają uzupełnienia. Przekazujemy tylko zwięzłą i co najważniejsze praktyczną dawkę wiedzy. Nauczymy Cię obsługi wcześniej dobranych narzędzi, które pozwolą zoptymalizować procesy i zwiększyć efektywność Twoich działań. Celem naszej pracy jest nie tylko wprowadzenie skutecznych zmian, ale także nauczenie Cię jak sprawnie samemu zarządzać firmą i nadzorować najważniejsze procesy. 

 • Doradztwo biznesowe w bieżącym działaniu firmy

  Przeprowadzamy dokładną analizę stanu obecnego firmy, tworzymy solidne rekomendacje i oferujemy doraźną pomoc!

  Twój sklep zmaga się z konkretnym problemem? Oprócz tworzenia pełnych projektów, oferujemy także doraźną pomoc, dotyczącą rozwiązania konkretnych kwestii. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o Twoim problemie. Jeżeli jednak nie do końca możesz wskazać co działa nieefektywnie nic straconego, przeprowadzimy dokładną analizę Twojego e-commerce, określimy obszary zapalne, stworzymy rekomendacje i pomożemy Ci je wdrożyć. Patrząc z dystansem na Twoje działania będziemy w stanie udzielić trafnych odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nasze doświadczenie i wiedza w branży e-commerce pomogą Ci wdrożyć skuteczne zmiany w Twoim sklepie. 

 • Sprawdź naszą szczegółową ofertę

 • W czym Ci pomożemy

 • Nasza oferta