Skip links

Estruktorzy

Tworzymy miejsce, w którym chcesz pracować

W Estruktorach wszyscy lubimy to, co robimy – dzięki temu tworzymy zgrany i pozytywny zespół.

Dowiedz się więcej
O nas

Jak pracujemy?

Jesteśmy dynamicznie (serio) rozwijającą się agencją e-commerce, w której robimy fajne projekty, przynoszące realne rezultaty: a wszystko to w szczerej, pełnej szacunku atmosferze pracy. Do naszych klientów podchodzimy strategicznie, rozumiejąc istotność każdego działu e-marketingu: wszystko po to, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój biznes. 


Mamy biuro na warszawskim Muranowie, a w wybrany dzień w tygodniu pracujemy zdalnie. Współfinansujemy benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie.

Zobacz oferty pracy

To dla nas ważne

Pełna szacunku atmosfera

Jesteśmy przyjaźni, wspieramy się w trudnych chwilach i rozumiemy jak ważne jest dobre samopoczucie w miejscu pracy. Słuchamy siebie i dzielimy się pomysłami.

Transparentność

Lubimy komunikację no-bullshit: chwalimy się otwarcie za nasze osiągnięcia, ale też wprost rozmawiamy o ewentualnych trudnościach, czy rzeczach do poprawy.

Pozytywne podejście

Staramy się mieć zawsze otwarte głowy i z uśmiechem podchodzić do problemów oraz do codziennych wyzwań, które przynosi czasem praca w agencji.

Różnorodność

Każdy z nas jest inny, wszyscy tak samo wartościowi. U nas możesz być w pełni sobą, dopóki podchodzisz do innych z szacunkiem 🙂

Rozwój

Lubimy być lepsi w tym, co robimy. Dlatego organizujemy szkolenia i angażujemy się w projekty wewnętrzne, dzieląc się wiedzą z innymi.

Wielowymiarowość

Staramy się być jak rozum i serce równocześnie. Łączymy kreatywne myślenie z metodologicznym podejściem do procesu.

Nasze aktualne ogłoszenia

Nazwa stanowiska

Rodzaj pracy

Wymiar

Od kiedy

Wynagrodzenie

Szczegóły

e-Commerce Project Mngr / Account Mngr.Regular
ElastycznieWarszawa
pełen etat
Od zaraz
5 – 6,5knetto
Sprawdź
estruktorzy logo

Aplikuj!

Nie ma tu ogłoszenia, które pasowałoby do Twojego doświadczenia? Odezwij się do nas – napisz kilka słów i załącz swoje CV i/lub portfolio. Może znajdziesz u nas miejsce dla siebie?