W czym pomożemy?

By odnieść sukces trzeba rozumieć swój biznes
 • E-biznes to tak na prawdę zwykły biznes... Tylko prowadzony w Internecie.

 • E-biznes zmaga się z tymi samymi problemami, z którymi mierzą się na co dzień wszyscy przedsiębiorcy, aby być skutecznym należy myśleć kompleksowo. Jego przewagą jest jednak funkcjonowanie na bezgranicznym rynku. Kluczem do sukcesu w prowadzeniu działalności internetowej jest aktualna wiedza oraz doświadczenie, czyli tzw. know-how. Tutaj z pomocą przychodzą estruktorzy. Realizując z Tobą projekt e-commerce wykorzystamy swoje doświadczenie i przekażemy Ci praktyczną wiedzę, która będzie Twoją przewagą na tym bardzo konkurencyjnym rynku.

 • Koncepcja i strategia dla sklepu internetowego

  Dzisiaj nie wystarczy już tylko prowadzić działalności w Internecie by odnieść sukces. W myśl zasady wyróżnij się albo zgiń musisz mieć na siebie pomysł.

  Wszystko zaczyna się od pomysłu, jednak sam pomysł to nie wszystko. Skuteczne firmy, to takie które znają swoją pozycję na rynku. Pomożemy Ci zrozumieć kim są Twoi klienci oraz w jaki sposób prowadzić skuteczną komunikację. Pokażemy Ci także jak konkurować na rynku, jakie cechy przedsiębiorstwa wyróżniać by być oryginalnym i jak do tego dopasować ofertę. Świadomość otoczenia biznesowego to klucz do sukcesu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje pomysły, a na podstawie szczegółowych wyników naszych analiz, wspólnie podejmiemy kluczowe decyzje dotyczące Twojej firmy. Efektem całego procesu będzie strategia biznesowa, która będzie określała sposób funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa na rynku, w tym określi jego miejsce na rynku, pozwoli Ci wybrać odpowiednie narzędzia i wyjaśni w jaki sposób je wykorzystywać. 

 • Tworzenie sklepów internetowych

  Jak coś robić, to dobrze. Zadbaj o to by Twój produkt spełniał wszystkie standardy techniczne, a przede wszystkim był przyjazny w obsłudze.
 • Wizerunek przedsiębiorstwa to sposób w jaki postrzegają Cię Twoi klienci. Jakość Twojego produktu ma niezwykle silny wpływ na postrzeganie Twojej firmy i jej skuteczność biznesową. Aby Twój biznes odniósł sukces, musisz przywiązywać dużą wagę do kwestii technicznych, a w szczególności do tzw. user experience, które wpływa nie tylko na wrażenie klienta, ale również decyduje o jego zainteresowaniu Twoją ofertą. Wybieramy dla Ciebie sprawdzonych specjalistów, którzy stworzą sklep dopasowany do potrzeb Twoich klientów. Nie tylko design i UX wpływa na zakup. Zwiększanie konwersji odbywa się także za pośrednictwem odpowiednich narzędzi, które wdrażamy. 

 • Integracja dopasowanych narzędzi nie tylko zwiększy sprzedaż, ale także zautomatyzuje procesy w Twoim sklepie, ponieważ dobry e-commerce oprócz użyteczności i wyglądu musi także sprawnie działać i być gotowy na wzrost ruchu. Tutaj warto także podkreślić wagę platformy, na jakiej działa sklep. Dobieramy platformę dopasowaną do Twoich potrzeb, specyfiki biznesu, etapu rozwoju sklepu. Polecamy sprawdzonych i niezawodnych podwykonawców oraz partnerów. Zadbamy również o rzetelne zaplanowanie całego wdrożenia oraz pełną kontrolę nad procesem tworzenia sklepu, od projektu przez realizację do kampanii na start sklepu. 

 • Narzędzia e-commerce i przekazywanie wiedzy

  Żeby Twój e-biznes odniósł pełny sukces nie możesz zapomnieć o efektywności działań. Sprawnie działające procesy w firmie oraz dobre praktyki sprawią, że prowadzenie firmy będzie przyjemnością.

  Procesy w sklepie internetowym powinny być zautomatyzowane i przygotowane do rozwoju e-sklepu. Pomożemy Ci je zorganizować i przekażemy wszystkie niezbędne wskazówki. Skuteczny e-biznes opiera się na współpracy z wieloma partnerami z zakresu np. logistyki, płatności, marketingu, czy obsługi klienta. Jako estruktorzy posiadamy listę sprawdzonych podmiotów, z którymi warto podjąć współpracę. Dobór odpowiednich narzędzi i partnerów oszczędza dużo czasu, szybko automatyzuje procesy i zwiększa efektywność działania firmy. Oprócz nauki obsługi wybranych narzędzi przekażemy Tobie lub Twoim pracownikom wiedzę z zakresu e-commerce dopasowaną do specyfiki twojego przedsiębiorstwa. Nasze spotkania mają formę praktycznych warsztatów, nawet najbardziej teoretyczne zagadnienia staramy się przekazywać w sposób praktyczny.  

 • Odpalenie biznesu

  Kwestia pozyskiwania dobrej jakości ruchu na stronę sklepu jest często pomijana lub odsuwana na dalszy plan przez znaczną część przedsiębiorców. My nie pozwolimy Ci o tym zapomnieć!
 • kampania_ecommerce-ikona-2x

 • Skuteczny e-commerce to składowa wielu zmiennych, które ostatecznie wpływają na wyniki finansowe sklepu. Wszystkie z omówionych wcześniej kwestii budują pozycję Twojego sklepu internetowego na rynku, dają użytkownikowi realną wartość w postaci skrupulatnie dopracowanego produktu. Jednak, aby użytkownik mógł zweryfikować te działania, musi dowiedzieć się o Twoim sklepie. Strategia pozyskania ruchu jest niezwykle istotna, często pomijana przez początkujących przedsiębiorców. Na podstawie analizy grupy docelowej oraz specyfiki Twojej branży przygotujemy dla Ciebie pełny plan, a następnie wdrożymy jego założenia. 

 • Na rynku dostępnych jest wiele kanałów pozyskania ruchu. Ważne jest to, aby dobrać je i zaplanować działania w sposób przemyślany, tak aby się wzajemnie uzupełniały. Zrealizujemy dla Ciebie pierwszą kampanię i nauczymy Cię jak to robić w przyszłości. Jeżeli od jakiegoś czasu prowadzisz już sklep internetowy, ale nie jesteś zadowolony z efektów działań marketingowych jako estruktorzy zajmiemy się przygotowaniem analizy efektywności Twojego ruchu, na podstawie której wydamy szereg rekomendacji pozwalających na optymalizację kosztów pozyskania klienta i zwiększenia ruchu. Jeśli potrzebujesz współpracujemy także ze sprawdzonymi i rzetelnymi partnerami, którzy zajmą się dalszą obsługą wprowadzanych przez nas działań.

 • Jaki będzie efekt naszej współpracy?

  • Efektem naszej współpracy będzie skuteczny, efektywny i zoptymalizowany e-commerce. Prowadzimy kompleksowe wdrożenie, od pierwszych koncepcji do kampanii na start – wspieramy Cię na każdym etapie prac. Głównym celem naszej pracy jest zarabiający sklep, który jest dopasowany do potrzeb klienta. Po zakończeniu naszej współpracy będziesz umiał w skuteczny sposób zarządzać swoją firmą, posiadając szeroką wiedzą na temat e-commerce, swojej branży i konkurencji.

   estruktorzy
 • Sprawdź naszą szczegółową ofertę

 • W jaki sposób pracujemy?

 • Nasza oferta