Skip links

Skuteczny e-commerce wymaga myślenia specjalistycznegokreatywnegostrategicznegokompleksowego.

JESTEŚMY KNOW-HOW, KTÓREGO POTRZEBUJE TWÓJ BIZNES
estruktorzy logo 360

W czym pomożemy?

E-biznes to tak naprawdę zwykły biznes… tylko prowadzony w internecie.

E-biznes zmaga się z tymi samymi problemami, z którymi mierzą się na co dzień wszyscy przedsiębiorcy. Jego przewagą jest jednak funkcjonowanie w online’owej przestrzeni – nie ma ona granic i daje nieograniczone możliwości. Kluczem do sukcesu w prowadzeniu działalności internetowej jest aktualna wiedza, kompleksowe podejście oraz doświadczenie, czyli tzw. know-how. Tutaj z pomocą przychodzimy my: estruktorzy. Realizując z Tobą projekt e-commerce wykorzystamy swoje doświadczenie i przekażemy Ci praktyczną wiedzę, która będzie Twoją przewagą na tym bardzo konkurencyjnym rynku.

Zaufali nam m.in:

Zobacz jak w ponad rok zwiększyliśmy sprzedaż on-line La Mania o 615%!

Zobacz case study

Analiza i strategia
dla sklepu internetowego

Aby odnieść sukces, nie wystarczy już tylko prowadzić działalności w internecie. W myśl zasady wyróżnij się albo zgiń, musisz mieć na siebie pomysł. Każdy nasz projekt rozpoczynamy od analizy i sprawdzamy efektywność Twojego biznesu. To wszystko po to aby podejmować trafne decyzje, które przyniosą realne korzyści.

Wszystko zaczyna się od pomysłu – jednak sam pomysł to nie wszystko. Skuteczne firmy to takie które znają swoją pozycję na rynku. Pomożemy Ci zrozumieć kim są Twoi klienci oraz w jaki sposób prowadzić skuteczną komunikację. Pokażemy Ci także jak konkurować na rynku, jakie cechy przedsiębiorstwa wyróżniać, by być oryginalnym w zalewie podobnych marek i jak dopasować do tego swoją ofertę. Świadomość otoczenia biznesowego to klucz do sukcesu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje pomysły, a na podstawie szczegółowych wyników naszych analiz, wspólnie podejmiemy kluczowe decyzje dotyczące Twojej firmy. Efektem całego procesu będzie strategia biznesowa, która określi sposób funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa na rynku, w tym określi jego miejsce na rynku. Dzięki niej wybierzemy odpowiednie narzędzia do zaistnienia w internecie oraz wytłumaczymy Ci, w jaki sposób je wykorzystywać.

estruktorzy logo
estruktorzy logo

Tworzenie
sklepów internetowych

Gdy decydujesz się, by coś robić, rób to mądrze i… dobrze. Zadbaj o to, by Twój produkt spełniał wszystkie standardy techniczne, był wizualnie ciekawy, ale też przede wszystkim przyjazny w obsłudze.

Wizerunek przedsiębiorstwa to Twoja wizytówka i sposób w jaki postrzegają Cię Twoi klienci. Jakość Twojego produktu ma niezwykle silny wpływ na pozycjonowanie Twojej firmy i jej skuteczność biznesową. Aby Twój biznes odniósł sukces, musisz przywiązywać dużą wagę do kwestii technicznych, a w szczególności do tzw. user experience, który wpływa nie tylko na wrażenie klienta, ale również decyduje o jego zainteresowaniu Twoją ofertą. Na zakup wpływa jednak nie tylko design i UX, ale również szereg narzędzi, które jesteśmy w stanie wdrożyć, a które łatwo pomogą zwiększyć konwersje. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi specjalistami, którzy stworzą sklep dopasowany do potrzeb Twoich klientów.

Integracja dopasowanych narzędzi nie tylko zwiększy sprzedaż, ale także zautomatyzuje procesy w Twoim sklepie. Jednak dobry e-commerce oprócz użyteczności i wyglądu musi także sprawnie działać i być gotowy na wzrost ruchu. Dlatego też warto podkreślić znaczenie platformy, na jakiej działa sklep. Dobieramy oprogramowanie do sprzedaży online dopasowane do Twoich potrzeb, specyfiki biznesu i etapu rozwoju sklepu. Przy wdrożeniu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i niezawodnymi podwykonawcami. Dbamy również o rzetelne zaplanowanie całego wdrożenia oraz pełną kontrolę nad procesem tworzenia sklepu: od projektu, przez realizację, po kampanię performance’ową na start sklepu.

Narzędzia e-commerce
i przekazywanie wiedzy

Żeby Twój e-biznes odniósł pełny sukces nie możesz zapomnieć o efektywności działań. Sprawnie działające procesy w firmie oraz dobre praktyki sprawią, że prowadzenie firmy będzie przyjemnością.

Procesy w sklepie internetowym powinny być zautomatyzowane i przygotowane do rozwoju e-sklepu. Pomożemy Ci je zorganizować i przekażemy wszystkie niezbędne wskazówki. Skuteczny e-biznes opiera się na współpracy z wieloma partnerami z zakresu np. logistyki, płatności, marketingu, czy obsługi klienta. Jako estruktorzy posiadamy listę sprawdzonych podmiotów, z którymi warto podjąć współpracę. Dobór odpowiednich narzędzi i partnerów oszczędza dużo czasu, szybko automatyzuje procesy i zwiększa efektywność działania firmy. Oprócz nauki obsługi wybranych narzędzi przekażemy Tobie i/lub Twoim pracownikom wiedzę z zakresu e-commerce dopasowaną do specyfiki twojego przedsiębiorstwa. Nasze spotkania mają formę praktycznych warsztatów, w trakcie których nawet najbardziej teoretyczne zagadnienia przekazujemy w zrozumiały i praktyczny sposób.

estruktorzy logo
estruktorzy logo

Content
w e-commerce

Istotnym elementem sukcesu w e-commerce jest dobrze dobrany do grupy docelowej content: zarówno ten wizualny, jak i tekstowy. Atrakcyjne treści powinny nie tylko tworzyć przyjemne doświadczenie zakupowe, czy kreować wizerunek marki, ale również sprzedawać.

Stworzenie e-commerce, w którym zakupy są przyjemnością, nie jest łatwe. Każdy element ma znaczenie: opisy produktów w sklepie internetowym, packshoty i zdjęcia aranżacyjne, newslettery, czy nawet FAQ, polityka zwrotów lub opis Twojej firmy. To one budują doświadczenie zakupowe, które sprawia, że Twój klient jest zachwycony i dopieszczony. A to docelowo zwiększa prawdopodobieństwo, że opowie o swoich odczuciach znajomym i… wróci, by zrobić kolejne zakupy. Mamy doświadczenie w tworzeniu contentu graficznego i tekstowego najwyższej jakości – nasi copywriterzy, graficy i fotografowie są w stanie stworzyć nie tylko treści, które będą się podobać Tobie, ale, przede wszystkim, Twoim klientom. Przy wszystkich działaniach jakie jesteśmy w stanie przeprowadzić, by przenieść Twoją firmę na wyższy poziom, stosujemy podejście: content musi napędzać sprzedaż, nie może być sztuką dla sztuki.

A jeżeli chodzi o sprzedaż, to skuteczny performance marketing, czyli kampanie performance, są niezbędne do osiągania zysków i budowania efektywnej sprzedaży. Dlatego też tworzymy kompleksowe koncepcje kampanii oparte o analizę marki i konkurencji w wielu kanałach. Przedłużeniem doświadczenia zakupowego jest komunikacja marki w social mediach, które powinny realizować zakładane w strategii cele Twojej marki. Wspólnie wybierzemy jakie platformy będa idealne do komunikacji z Twoją grupą docelową, w jaki sposób taka komunikacja powinna być prowadzona oraz wesprzemy Cię we wszystkich działaniach związanych z docieraniem do ludzi, którzy mogą w przyszłości zostać zaangażowanymi fanami Twojej marki. Możemy przeprowadzić warsztaty z Tobą i/lub Twoimi pracownikami, na których nauczysz się jak mówić, by zostać usłyszanym, czym jest tone of voice, czego unikać przy obsłudze klienta oraz dowiesz się jak zarządzać kryzysami wizerunkowymi w social mediach.

Efektywna
sprzedaż

Kwestia pozyskiwania dobrej jakości ruchu na stronę sklepu jest często pomijana lub odsuwana na dalszy plan przez znaczną część przedsiębiorców. My nie pozwolimy Ci o tym zapomnieć!

Skuteczne kampanie sprzedażowe są kluczowe do osiągnięcia sukcesu w e-commerce. Działania performance marketing podejmujemy na podstawie analizy grupy docelowej, celów Twojego biznesu oraz specyfiki Twojej branży. To wszystko jest bazą do przygotowania kampanii performance, która jest w stanie zwiększyć konwersje w sklepie, a docelowo – przynieść Ci zysk. Jeżeli potrzebujesz rozpocząć działania performance marketing dla Twojego sklepu internetowego lub Twoja obecna kampania nie uzyskuje zadowalających efektów, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Na rynku dostępnych jest wiele kanałów pozyskania ruchu jednak rzadko która firma oferuje klientowi pełen ekosystem działań performance. Działamy nie tylko w oparciu o Google Ads, czy Facebook Ads, ale także współpracujemy z sieciami afiliacyjnymi, czy narzędziem Criteo. Ważne jest, aby odpowiednio dobrać kanały i zaplanować działania w sposób przemyślany, tak aby się wzajemnie uzupełniały i były efektywne. Nasi rzetelni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, realnymi case studies i zadowolonymi klientami, poprowadzą dla Ciebie działania sprzedażowe oraz wprowadzą Twój biznes w marketing automation, czyli automatyzację marketingu, który dopełni Twój efektywny sprzedażowo ekosystem. 

Jaki będzie efekt naszej pracy?

Efektem naszej współpracy będzie skuteczny, efektywny i zoptymalizowany e-commerce. Przeprowadzimy kompleksowe wdrożenie sklepu internetowego i będziemy wspierać Cię na każdym etapie prac – od pierwszych koncepcji, przez analizy i strategie działań, po kampanie performance i komunikację. Głównym celem naszej pracy jest zarabiający sklep, który jest dopasowany do potrzeb klienta. Po zakończeniu naszej współpracy będziesz umiał w skuteczny sposób zarządzać swoją firmą, posiadając szeroką wiedzę na temat e-commerce, swojej branży i konkurencji.

Każdy klient jest inny
i ma inne potrzeby.

+48 664 743 100

Zadzwoń, a zastanowimy się, jak Ci pomóc!