Skip links

Rekrutacja Junior Content Specialist

Do działu contentowego w estru poszukujemy od zaraz JUNIOR CONTENT SPECIALIST. Chcielibyśmy pracować z kimś, kto ma lekkość w pisaniu na różne tematy oraz wpisze się w klimat naszej firmy 🙂

Oferujemy 3,000-4,500 PLN netto.

Czym się będziesz zajmować?

Jak sama nazwa wskazuje, będziesz zajmować się tworzeniem contentu budującego świetne doświadczenia zakupowe w e-commerce: pisaniem tekstów, researchem zdjęć, tworzeniem briefów. Będziesz współpracować ściśle z osobami z działu: managerką, strateżką, specjalistką od komunikacji oraz grafikami.

Działamy z ciekawymi markami z różnych branż (m.in. beauty, moda, well-being, wystrój wnętrz, lifestyle, tytoniowa), dlatego jeśli się dobrze czujesz w tych tematach – aplikuj!

To oferta dla Ciebie, jeżeli:

 • umiesz zgrabnie i poprawnie pisać po polsku; odnajdujesz się zarówno w dłuższych, jak i bardzo krótkich formach: artykułach blogowych, newsletterach, postach na social media, opisach produktowych, quizach, tekstach na bannery etc.,
 • potrafisz dopasować tone of voice do różnych klientów, grup docelowych i mediów,
 • umiesz czytać ze zrozumieniem, przetwarzać informacje oraz przedstawiać je w spójnej i atrakcyjnej wizualnie formie,
 • potrafisz wyszukiwać wartościowe informacje i zdjęcia oraz selekcjonować je,
 • jesteś dobrze zorganizowana_y, dokładna_y, słowna_y i można na Ciebie liczyć,
 • możesz pochwalić się przykładowymi tekstami o różnej długości: jeżeli nie masz doświadczenia, stwórz małe portfolio dla przykładowych lub wymarzonych klientów!
 • jesteś kreatywna_y i pomysłowa_y,
 • jesteś graczem zespołowym i potrafisz współpracować z innymi osobami,
 • jesteś otwarta_y na feedback i tolerancyjna_y,
 • chcesz rozwijać swój warsztat w rosnącej agencji,
 • znasz język angielski minimum na poziomie B1.

Nauczymy Cię:

 • planować konkretne działania i publikacje zgodnie z celami biznesowymi klienta,
 • pisać super briefy,
 • pracy agencyjnej i szlifowania warsztatu,
 • wartościowej i pozytywnej komunikacji z innymi osobami w dziale.

Mile widziane:

 • zainteresowanie modą, designem i ogólnie pojętym lifestylem,
 • zainteresowanie social mediami i trendami w e-commerce,
 • znajomość zasad pisania pod SEO.

Kilka słów o Estruktorach:

esteśmy dynamicznie (serio) rozwijającą się agencją e-commerce, w której robimy fajne projekty, przynoszące realne rezultaty: a wszystko to w szczerej, pełnej szacunku atmosferze pracy. Do naszych klientów podchodzimy strategicznie, rozumiejąc istotność każdego działu e-marketingu: wszystko po to, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój biznes.

Lubimy transparentność i komunikację no-bullshit: nie boimy się chwalić siebie nawzajem za osiągnięcia na firmowym forum publicznym – to znaczy Slacku 😉 Ale też wprost rozmawiamy o ewentualnych trudnościach, czy rzeczach do poprawy. Cenimy sobie otwarte umysły, pozytywne podejście do rozwiązywania problemów i różnorodność.

Mamy biuro na warszawskim Muranowie, do którego lubimy przychodzić, choć równie mocno lubimy pracę zdalną: dlatego pracujemy hybrydowo. Współfinansujemy benefity – kartę Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne w Luxmedzie.

U nas masz prawdziwą możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania ścieżki, którą chcesz iść. Lubimy angażować się w projekty wewnętrzne i dzielić się wiedzą: tak, abyśmy wszyscy mogli być coraz lepsi w tym, co robimy 🙂

Aplikuj!

Wysyłając do nas maila z CV oraz obowiązkowo PORTFOLIO o tytule Junior Content Specialist + Twoje imię i nazwisko na adres czesc@estruktorzy.pl.  – bez tego Twoja aplikacja nie będzie przeglądana. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, pochwal się swoimi dotychczasowymi tekstami. Jeżeli nie masz doświadczenia, stwórz różnorodne teksty dla przykładowych lub wymarzonych marek: dzięki temu będziemy mogli łatwiej ocenić Twoją kandydaturę.

Wiktor Niedziałkowski
Zweryfikowana
Mam okazję współpracować z Estruktorami od ponad roku. Od samego początku czuć było pełen profesjonalizm i wyjątkowe indywidualne podejście, które nigdy się nie zmieniło. Podczas naszej współpracy zauważyłem najważniejsze cechy, które wyszczególniłbym jako transparentność, wzajemne zaufanie i niesamowitą wiedzę - czego owocem są świeże i wyjątkowe projekty. Polecam wszystkim!
Wiktor Niedziałkowski
2022-06-28
Wojciech Modrzejewski
Zweryfikowana
Bardzo polecam Estruktorów. Współpracujemy od kilku lat przy projektach e-commersowych. Współpraca przebiega zawsze merytorycznie i kreatywnie, od audytu poprzez dobór technologii i wycenę do realizacji i w następstwie dalszego rozwoju produktu. Z całym przekonaniem mogę stwierdzić że gwarantują sukces każdego projektu digital. Wojtek Modrzejewski, CEO, 052B agencja interaktywna.
Wojciech Modrzejewski
2022-04-20
Paulina Kisiel
Zweryfikowana
W ramach firmy Orplast współpracuję z Estruktorami od czerwca 2021, od początku przekonali mnie do siebie profesjonalizmem i kompetencjami wykraczającymi znacznie poza standardowe agencje. Praca z nimi to przyjemność i zawsze dobra atmosfera. Działamy wspólnie przy strategicznych projektach w zakresie social mediów i współpracy z influenserami. Z mojej perspektywy ich wyróżnikiem jest niebywale lekkie pióro i sprawne koordynowanie comiesięcznej komunikacji SM. Co ważne, wiele z działań marketingowych podejmowanych przez naszą firmę zostało wdrożonych na podstawie wypracowanych z nimi strategii. Współpraca z Estruktorami to bez dwóch zdań dobra decyzja!
Paulina Kisiel
2022-04-15
Kamil Wala
Zweryfikowana
Estruktorzy są żywą encyklopedią ecommerce. Podejmując z nimi współpracę zaoszczędzisz kilka lat, które musiałbyś poświęcić na szukanie właściwych rozwiązań i budowanie nowoczesnej strategii cyfrowej.
Kamil Wala
2022-04-13
A Google User
Zweryfikowana
Jako INVO Technologies współpracujemy z Estruktorami od prawie roku i jesteśmy zachwyceni poziomem jakości dostarczanej przez ich zespół. Ich CEO, Michał Burda, to bardzo kompetentny człowiek, który w roli konsultanta rozwiązań sprawdza się znakomicie i budzi dużo zaufania, co w biznesie ma ogromne znaczenie. Zdecydowanie polecam Estruktorów każdemu, kto chce wnieść swój e-biznes na wyższy poziom.
A Google User
2022-04-05
Dedicante
Zweryfikowana
Jako Dedicante współpracujemy z estruktorami od 2019 roku. Od początku zwracamy uwagę na pełen profesjonalizm i zadziwiająco szerokie kompetencje, a do tego świetną atmosferę współpracy. Udało nam się z sukcesem wdrożyć nową platformę sprzedażową, z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w e-commerce. Do tej pory współpracujemy przy bieżących wysyłkach newsletterowych oraz automatyzacji marketingu, i cały czas widzimy efekty tych działań. Polecam, właścicielka marki.
Dedicante
2022-03-21
Adam Kaczmarski
Zweryfikowana
Super Zespół, olbrzymie know-how oraz profesjonalne podejście do tematu gwarantują sukces każdego projektu jakiego się podejmują. Miałem okazję współpracować z Estruktorami przy kilku projektach i za każdym razem 100% zadowolenia.
Adam Kaczmarski
2022-03-08
Wojciech Tokarz
Zweryfikowana
Zgłosiłem się do estru po pomoc przy tworzeniu nowej marki DTC. Od samego początku okazali się dla całego mojego projektu ogromnym wsparciem: począwszy od stworzenia strategii wejścia na rynek e-commerce, przez branding i key visual marki, aż po projekt packagingu: copywriting i cały design. Duży know how, przyjemny kontakt, szeroki wachlarz kompetencji. Nie mogę się doczekać, aż całość przetestujemy w boju.
Wojciech Tokarz
2022-02-08
Magda Kulesza
Zweryfikowana
Chcemy podziękować świetnemu zespołowi estruktorów za profesjonalną i niezwykle przyjazną współpracę przy realizacji kluczowych celów rozwijających nasz e-commerce. Rozwiązania przez nich proponowane i wdrażane są innowacyjne, niestandardowe i skuteczne. Obdarzyliśmy estruktorów dużym zaufaniem i zwracamy się do nich nie tylko z większymi projektami, jak audyt naszego e-commerce’u, czy poprowadzenie naszych działań w obszarze marketing automation, ale także często po prostu chcemy znać ich zdanie w drobniejszych kwestiach, bo ich kompetencje, know-how i doświadczenie były i są kluczowe dla dalszego rozwoju. Good to have You! Zespół Balagan Studio.
Magda Kulesza
2022-02-02
Krzysztof Filipowicz
Zweryfikowana
Praca z Estruktorami to przyjemność. Przeszliśmy rebrending, zmianę strony www oraz automatyzacje marketingu i gorąco mogę polecić współpracę z tą firmą w szczególności wiedze jak i zaangażowanie przy projektach
Krzysztof Filipowicz
2022-01-18
Opinie