Skip links

Rekrutacja Social Media Specialist

Do działu contentowego w Estruktorach poszukujemy od zaraz SOCIAL MEDIA SPECIALIST. Chcielibyśmy pracować z kimś, kto ma doświadczenie i lekkość działania w SoMe oraz wpisze się w klimat naszej firmy 🙂 Oferujemy 4,000-4,500 PLN za cały etat, w zależności od Twojego doświadczenia.

Czym się będziesz zajmować?

Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie komunikacji w kanałach social media naszych klientów e-commerce’owych: copywritingiem, planowaniem contentu i wprowadzaniem go w życie. Działamy z ciekawymi markami z różnych branż, m.in.: beauty, moda, well-being, mindfullness. Będziesz współpracować ściśle z managerką działu, grafikiem oraz z innymi osobami z firmy, a także kontaktować się z klientami.

To oferta dla Ciebie, jeżeli:

  • umiesz zgrabnie i poprawnie pisać po polsku; odnajdujesz się zarówno w bardzo krótkich, jak i tych bardziej storytellingowych social-mediowych formach,
  • masz doświadczenie w prowadzeniu profili social mediowych,
  • śledzisz trendy i interesujesz się social mediami: nie tylko rozumiesz jak działają i masz na nie zajawkę, ale też umiesz czasem spojrzeć krytycznym okiem 😉
  • potrafisz planować działania zgodnie z celami biznesowymi klienta,
  • znasz różne funkcjonalności i narzędzia oferowane przez media społecznościowe,
  • jesteś kreatywna_y i pomysłowa_y,
  • umiesz przetwarzać informacje oraz przedstawiać je w spójnej i atrakcyjnej wizualnie formie,
  • jesteś dobrze zorganizowana_y, dokładna_y, słowna_y i można na Ciebie liczyć,
  • chcesz rozwinąć swój warsztat w małej agencji.

Mile widziane:

  • zainteresowanie psychologią i/lub tematyką mindfullness, well-being.

Kilka słów o Estruktorach:

Jesteśmy dynamicznie (serio) rozwijającą się agencją e-commerce, w której robimy fajne projekty, przynoszące realne rezultaty: a wszystko to w szczerej, pełnej szacunku atmosferze pracy. Do naszych klientów podchodzimy strategicznie, rozumiejąc istotność każdego działu e-marketingu: wszystko po to, aby pomóc im w pełni rozwinąć swój biznes. 

Lubimy transparentność i komunikację no-bullshit: nie boimy się chwalić siebie nawzajem za osiągnięcia na firmowym forum publicznym – to znaczy Slacku 😉 Ale też wprost rozmawiamy o ewentualnych trudnościach, czy rzeczach do poprawy. Cenimy sobie otwarte umysły, pozytywne podejście do rozwiązywania problemów i różnorodność. Mamy biuro na warszawskim Muranowie, choć obecnie większość zespołu pracuje zdalnie. 

Aplikuj!

Wysyłając do nas maila o tytule Social Media Specialist + Twoje imię i nazwisko na adres rekrutacja@estruktorzy.pl. Pamiętaj, aby w załączniku umieścić swoje portfolio. Tak jak wspomnieliśmy wyżej, pochwal się swoimi dotychczasowymi profilami i pracami. CV jest mile widziane, ale nieobowiązkowe: wystarczy, że napiszesz po prostu kilka słów o sobie i wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich informacji do rekrutacji na to stanowisko.

Napisz co myślisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.