Od dziś estruktorzy spieszą z pomocą!

Kwiecień 06, 2016

Powstaliśmy z potrzeby edukowania przedsiębiorców z zakresu tworzenia i prowadzenia skutecznych firm e-commerce. Nie tylko przekazujemy praktyczną wiedzę, ale także tworzymy e-biznesy, które zarabiają.

5 lat temu gdy otwieraliśmy swój pierwszy sklep internetowy byliśmy pełni zapału i entuzjazmu, lecz brakowało nam profesjonalnej wiedzy na temat sprzedaży w Internecie. Mimo ciężkich początków, nie poddaliśmy się i podjęliśmy wyzwanie edukacji i doskonalenia się na własną rękę. Następnie poszliśmy o krok dalej, kończąc jako pierwszy rocznik prestiżowe studia magisterskie na kierunku Zarządzanie w Wirtualnym Środowisku na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Był to okres bardzo intensywnej pracy, całą zdobywaną wiedzę i innowacyjne rozwiązania szybko wdrażaliśmy i testowaliśmy w naszym sklepie. Uczestniczyliśmy także w licznych wydarzeniach branżowych organizowanych w całej Polsce. Dzięki temu mieliśmy okazję poznać od podszewki całą polską scenę e-commerce w tym nie tylko świetnych fachowców, ale także was sklepy internetowe, dzięki czemu bardzo dobrze wiemy z jakimi problemami musicie się zmagać na codzień.

Poznaj naszą historię

Dowiedź się czemu powstali estruktorzy

Dzisiaj otwierając estruktorów po pierwsze chcemy pomóc przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z e-biznesem i zaoszczędzić ich czas oraz pieniądze pokazując na co trzeba zwrócić szczególną uwagę na początku, a przed czym należy się uchronić. Z drugiej strony chcemy pomagać firmom, które działają już na rynku, ale potrzebują świeżego spojrzenia na swój biznes.

E-biznes zmaga się z tymi samymi problemami, z którymi mierzą się na codzień wszyscy przedsiębiorcy. Jego przewagą jest jednak funkcjonowanie na bezgranicznym rynku. Kluczem do sukcesu w prowadzeniu działalności internetowej jest aktualna wiedza oraz doświadczenie, czyli tzw. know-how – tutaj z pomocą przychodzą estruktorzy. Chcemy przekazywać praktyczną wiedzę, która będzie przewagą na tym bardzo konkurencyjnym rynku internetowym. 
Planując działalność firmy nie można zapominać o dodatkowych przychodach wynikających z zauważonych szans jak i kosztów powstających na skutek popełnionych błędów. Przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy jak często przesądzają one o sukcesie bądź porażce firmy, zwłaszcza na samym początku.

Jesteśmy podekscytowani i już nie możemy się doczekać żeby z wami pracować! Zachęcamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania, a ofertę zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jak wybrać oprogramowanie sklepu internetowego? – cz. 1
O nas
Razem z Tobą stworzymy skuteczny e-commerce
i przekażemy Ci kompleksową wiedzę z zakresu
e-biznesu. Oferujemy swoją pomoc zarówno firmom, które dopiero planują swoje działania w Internecie, jak i tym, które potrzebują świeżego spojrzenia na swój biznes lub doraźnej pomocy w konkretnych sprawach.
Jesteśmy dla Was również na FB
Ostatnie posty

Masz pytania?

Z chęcią odpowiemy na każdą wątpliwość.

+48-664-743-100
Zadzwoń